Ender Saraç 3 günlük şok diyeti ile karşımızda. Vücuttaki toksinleri atmak ve vücuda dinçlik kazandırmak için ideal bir diyet. Bu diyeti 3 günden fazla uygulamayın. İşte Ender Saraçın mucize diyetinin detayları.
1.GÜN: Sabah: Sadece yeşil elma kompostosu. Öğlen: 1 tabak lahana çorbası. Gün boyunca bol şekilde ılık sıvı almalısınız. Rezene çayı, yeşil çay tercih edilirse daha faydalı olur.
2.GÜN: Gün içerisinde sadece çiğ gıdalar yenilecek. Sabah: 2 tane yeşil elma ve 2 tane salatalık. Öğlen: Sınırsız miktarda yeşil salata. 2 saatte bir yeşil elma veya salatalık yenmeli. Akşam: 1 tabak hafif haşlanmış kabak, 3 kaşık yoğurt. Gece: 1 adet yeşil elma.
3.GÜN: Sabah: 1 bardak yağsız süt, 3 adet orta boy ceviz içi. Ara: 1 adet yeşil elma. Öğlen: Az zeytinyağı ile hazırlanmış 1 tabak kabak, 7 kaşık light yoğurt. Ara: 3 kibrit kutusu büyüklüğünde herhangi bir çeşit peynir. Akşam: 1 tabak taze fasulye, brokoli ya da ıspanak. Gece: 2 tane kivi.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu