Kulaklarınız aşırı derecede çınlıyormu? Kulak çınlamaları sizi gereğinden daha fazlamı rahatsız ediyor? İbrahim Saraçoğlu kulak çınlamasını önlemek için beyaz lahana kürünü önerdi.
Kaynayan yarım litre suya 7 adet beyaz lahana yaprağı koyunuz. 10 dakika süreyle ağzı kapalı şekilde kısık ateşte pişiriniz. Hazırladığınız suyu sabahları ve akşamları olmak üzere günde 2 defa aç veya tok karnına 1 er su bardağı içiniz. Bu işleme 5 gün devam etmelisiniz. 5 günlük uygulamanın ardından küre 3 gün ara verin ve daha sonra 5 gün uygulayın. Sonra yeniden 3 gün ara verin ve tekrar 5 gün süreyle uygulayın. Bu şekilde kürü 15 gün kullanacaksınız. Verdiğiniz 3 günlük aralarla toplamda 21 günde kür tamamlanacak.  Bu kürü yıl içerisinde 3 defadan fazla uygulamayın. 21 günlük periyodun sonunda kulak çınlamalarınızın azaldığını göreceksiniz.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu