Recep İvedik serisi biz bayanlar için pek tercih edilen bir film olmasada yarın sinemalarda gösterime girecek.

Yapımcılığını Faruk Aksoy'un üstlendiği Recep İvedik 3′te yalnızlıktan ve iç sıkıntısından kurtulmaya çalışan, sosyalleşmeye çabalayan Recep İvedik'in çok komik hikayesi konu ediliyor. Oyuncubu serüvende 46 farklı karakter eşlik ediyor.

Babaannesinin ölümünden sonra Recep İvedik kendisini kötü hissetmekte ve komik depresyon belirtileri göstermektedir. Her gece gördüğü bir kabus da sinirlerinin iyice bozmuştur. Bu kabustan kurtulmaya çalışan Recep, mahallenin ev kadınlarından, en yakın dostu bakkal Salih'ten, psikologlardan ve hatta cinci hocalardan medet umar, ancak hiçbirisi içindeki sıkıntıya çare bulamaz.

Bu depresyon ve sıkıntı hali hiç geçmeyecekmiş gibi görünürken bir anda hayatına uzaktan akrabası olan genç bir kız, Zeynep girer. Zeynep, İstanbul'da üniversiteye gitmekte ancak kalacak yer sıkıntısı çekmektedir. Bu yüzden bir süreliğine Recep'in evine konuk olur. Recep ve Zeynep ilk başlarda pek iyi anlaşamasalar da günler geçtikçe birbirlerine ısınırlar ve Zeynep, Recep'in iç sıkıntısını geçirmek için ona yardımcı olmaya ona renk katmaya çalışır.�

İkisi birlikte Recep'in bugüne kadar hiç denemediği sportif ve sosyal aktiviteleri denemeye başlarlar; sabah koşusuna çıkarlar, karate, seramik, ahçılık kurslarına katılırlar, dans dersleri alırlar, paintball oynarlar, tiyatroya giderler. Hatta bir günlüğüne Zeynep'in okuduğu üniversite de öğrenci bile olur Recep. Recep'in tavırlarından ötürü başlarına türlü türlü işler gelir ama bu aktivitelerin hiç biri Recep'in sıkıntısına çare olmaz, ta ki Zeynep Recep'in hiç beklemediği bir şey yapana kadar. www.kadincazayiflama.com

Yönetmen: Togan Gökbakar.

Senaryo: Şahan Gökbakar, Togan Gökbakar, Can Ali Sabuncu.

Yapımcı: Faruk Aksoy, Mehmet Soyarslan.

Görüntü yönetmeni: Ertunç Şenkay.

Sanat yönetmeni: Bora Batur.

Tür: Komedi.

Yapım: Türkiye 2010 .

Dil: Türkçe.

Oyuncular: Şahan Gökbakar=Recep İvedik, Zeynep Çamcı=Zeynep, Sevim Yatlılar=Nezahat, Oktay Dener=Dede, Özcan Alişer=Cinci hoca, Mehmet Yumurtacı=Bakkal Salih, Ayhan Işık=Psikolog, Bekir Tosun=Matematik hocası, Burak Haktanır=DVD Osman, Civan Çulfa=Kuaför Sezai.

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu