Kalçalarınızın ve karnınızın genişliği sizi rahatsız ediyor mu? Bir çok kadının ortak derdi olan kalça ve karın problemi için Dr Gürkan Kubilay'dan 2 günlük diyet.
1.GÜN
KAHVALTI: Meyve suyu ve süt ile karıştırılmış mısır gevreği, 1 dilim kepek ekmeği, örgü peyniri, 4-5 adet zeytin. ARA ÖÄžÜN: Yeşil elma (özellikle yeşil olacak) ÖÄžLEN: 2 dilim ıspanaklı börek, salata (turp, kırmızı soğan, marul, maydanoz ile yapılmış), 1 bardak domates suyu ve bir dilim buğday ekmeği. ARA ÖÄžÜN: Ananas 1 dilim AKŞAM: 2 Adet kırmızıbiber dolması, dilediğince çoban salata(domates ve salatalıkla yapılmış), Bir dilim kepek ekmeği. GECE: Yeşil çay.
2. GÜN
KAHVALTI: 1 Tatlı kaşığı ile bal ile karıştırılmış müsli, greyfurt suyu ,örgü peyniri. ARA ÖÄžÜN: 1Avuç Fındık. ÖÄžLE: 1orta boy ızgara olarak yapılmış lüfer, salata. ARA ÖÄžÜN: 1 Avuç ceviz. AKŞAM: 3-4 Adet beyaz lahana sarması,1 tatlı kaşığı Kanola yağıyla yapılmış soğan ve domatesten yapılan çoban salatası. GECE: 1 Bardak muzlu süt.
Dr Gürkan Kubilay

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu