Güzellik uzmanı Suna Dumankaya cilt güzelliği için geliştirdiği güzellik kürlerini anlattı. Tarifi verilen cilt güzelliği kürlerinden 1 tanesini bile uygulamanız cildinizin gençleşmesi için faydalı olacaktır.
- Nişadır ile bal krem kıvamına gelene kadar karıştırıldıktan sonra hazır olan karışım hergün 2 defa lekeli olan olan cilt bölgesine sürülür.
- 1 adet yumurta akı ve rendelenmiş limon kabuğu krem kıvamına gelene kadar karıştırılır. Hazırladığınız kremi banyodan 1 saat önce masaj yaparak cildinize sürünüz.
- Aynı oranda elma suyu ve limon suyu karıştırılır. Karışıma sızma zeytinyağı ve süt eklendikten sonra kaynatılır. Kür soğuduktan sonra cilde masaj yapılarak uygulanır.
- Rendelediğiniz havuçtan çıkan suyu, killi toprak ile karıştırın. Karışıma sızma  zeytinyağı ekleyerek merhem kıvamına gelene kadar yoğurun. Hergün 1 kere cildinize sürün.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu