İbrahim Saraçoğlu kireçlenmeye sorunu yaşayanlar için kurutulmuş çınar yaprağı kürünü tavsiye ediyor. Bu kür sayesinde kireçlenmelerinizi büyük ölçüde yok edebilirsiniz.Beyinde oluşan kireçlenme dışında vücudun diğer bütün bölgelerindeki kireçlenme vakaları için bu kürün faydası ispatlanmıştır. Kireçlenmeye karşı çınar yaprağı kürü şu şekilde hazırlanıyor.
Hazırlanışı: 1 su bardağı kadar suyun içine 2 yemek kaşığı kadar kurutulup ufalanmış yaşlı çınar yaprağı koyduktan sonra 1 dakika kaynatıp ılımaya bırakıyoruz. Ilıdıktan sonra kürü tülbent yardımı ile süzün .
Öğle yemeğinden önce aç karnına 1 bardak, akşam yemeğinden önce yine aç karnına 1 bardak içiyoruz.Çınar yaprağı kürünü 15 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara veriyoruz. Sonra yeniden 15 gün uyguluyoruz. Kireçlenme için çınar yaprağı kürünü her gün taze hazırlayınız.1 dakikadan daha fazla kaynatmayınız ve asla tok karnına kullanmayınız.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu