Bitkisel tedavi uzmanı İbrahim Saraçoğlu kadınların kabusu vajinal akıntıya karşı soğan suyu kürü uygulanmasını tavsiye ett. Soğan suyu kürü şu şekilde hazırlanıyor.
1 adet orta boy beyaz soğan 4 parçaya ayrılır. Önceden kaynatılan 2 su bardağı kadar suya atılır  ve 5 dakika daha kısık ateşte kaynatılır. Kür içine başka herhangi birşey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 1 bardak içilir.
Adet döneminde soğan kürünü uygulamak sakıncalı değildir. Ancak soğan suyu kürünün etkisini en iyi derecede görmek için tavsiye edilen uygun zaman dilimi adet bitiminden 7 gün sonra başlar. Soğan suyu kürünü uygulandıktan sonra 2. adet döneminden 10 gün önce yeniden 5-7 gün kürü uygulayınız. Hamile kalma ihtimalinizi arttırmak istiyorsanız soğan suyu küründen sonra kuru incir kürünü uygulamanızı tavsiye ediyoruz.Soğan suyu kürünü 15 günlük süreden fazla kullanmayınız. Soğan suyu kürünü uyguladıktan 2-3 gün sonra akıntılarınızın çözüldüğünü göreceksiniz. Ayrıca soğan suyu kürü menopoz, çikolata kisti, miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti bulunan bayanlar için çok faydalı olacaktır.Yumurtalık kisti sorunlarınız için eşi bulunmaz bir ilaçtır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: