Doğum telaşı ve heyecanı içerisinde birçok anne adayı kendisi ve bebeği için lazım olabilicek malzemeleri unutuyor. Doğumdan önce ve doğumdan sonra anne ve bebeğe lazım olabilicek hayati önemdeki eşyaların listesini anne adayları için hazırladık.
Anne için: Kolay emzirmeyi sağlayan ön kısmı açık gecelik, Emzirme sütyeni, Göğüs pedi, İç çamaşırı, Hijyenik ped, Lohusa külodu, Göğüs koruyucu, Göğüs pompası, Emzirme sütyeni, Göğüs kremi
Bebek için: Tulum, Body, Temizleme havlusu, Anakucağı, Patik, eldiven, bere, çorap, Mendil, önlük, Hırka, yelek, Bebek bezi, Battaniye, Biberon, Emzik, Toz mama, Biberon ısıtıcısı ve fırçası, Dişlik, Tırnak Makası, Termometre, Göbek bağı bandı, Burun aspiratörü, Islak mendil, Kulak pamuğu, Pişik kremi, bebek şampuanı, küvet,banyo süngeri, oyuncak,mama tabağı ve kaşığı,bardak,mama sandalyesi.
Oldukça uzun bir liste gibi görünsede doğum yapan her anne ve bebek için lazım olan ihtiyaçlar.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu