Yüzük, küpe ve zincir alırken vücut hatlarınızı dikkate almayı unutmayın. Kıyafetin tamamlayıcısı olan takıları her zaman özenle seçmek gerekir. Ancak takı seçerken de dikkat edilecek noktalar vardır. İşte vücudunuza uygun takı almak için dikkat etmeniz gerekenler.

Boyun aksesuarları: Eğer vücudunuzun üst kısmı dolgunsa yarı uzun veya kısa zincirleri kullanın. Kısaysa tasmalardan ve hacimli zincirlerden vazgeçin. Uzun bir boyna sahipseniz çok şanslısınız, çünkü her türlü zinciri rahatlıkla takabilirsiniz.

Yüzükler: Güçlü ellere sahipseniz orta boylu yüzükler kullanın. Elleriniz kısaysa, takacağınız yüzüğün çok göze batan bir renk olmamasına özen gösterin. Parmaklarınız inceyse, dekoratif olarak dizayn edilmiş yüzükleri tercih etmelisiniz.

Küpeler: Zarif bir yüzünüz varsa, seçeceğiniz küpe de zarif olmalıdır. Yuvarlak bir yüz yapısına sahipseniz sizin için en uygun olan küçük küpelerdir. Yüzünüz inceyse uzun, sarkık takılardan kesinlikle kaçınmalısınız.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu