Çalışan kadın olmak zordur. Kafanızı kaşıyacak vaktiniz olmadığı halde, her daim bakımlı ve şık görünmeniz, yorgunluk izlerini saklamanız, aynı anda her yere yetişmeniz gerekir. Bunun için de akıllı bir gardroba ihtiyaç duyarsınız. Çalışma temponuza ayak uydurabilecek giyecek seçimleri, çalışırken hayatınızı kurtarır. Karşı konulamaz bir ürün yelpazesine sahip olan Sarar Kadın 2009 - 2010 Sonbahar / Kış Koleksiyonu, şıklık ve kalite anlayışıyla hayatınızı paylaşmaya devam ediyor.

Sarar Kadın'ın casual smart koleksiyonu tam da bu yüzden, çalışan kadınların en büyük yardımcısıdır. Şık olduğu kadar rahat ve kullanışlı tasarımları, pek çok başka giysiyle kombin edebileceğiniz gömlekleri, etekleri, pantolon ve ceketleriyle kendinizi güzel ve rahat hissedebilirsiniz.

Bu sezonun gözde renkleri gri, bej, lacivert, kahverengi, mor, mavi, pembe ve vazgeçilemeyen siyah, Sarar Kadın koleksiyonunda iş günleri için saten, ipek, yün, kotonla birleşirken, hafta sonları jean ve kadife grubu seçenekleri göz dolduruyor. Detaylarda gizlenen zarafet ve çekicilik, deri ceketler, kürkler, çantalar ve ayakkabılarla bir bütün oluşturuyor.

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu