Sabri ÖZEL 2009-20010 sonbahar kış koleksiyonu varoluş esaslarını her sezon olduğu gibi yine kalite, yenilik ve görsel uyumdan alıyor. 2009-10 Sonbahar-Kış Koleksiyonu, "City Of Darkness" adı altında hazırlanan yeni bir tema ile alıcıların beğenisine sunuluyor. Bu tema; özellikle kış aylarının puslu havasını dağıtan renk tonlarını içinde barındıran ürün gruplarından oluşuyor. Kesiminden kalıbına, dikişinden ipliğine detaylarla farklılaştırılmış son derece rafine bir şıklığı yansıtan koleksiyonda, grinin yanı sıra siyah ve beyazın kontrastı İtalyan şıklığını, kahve, yeşil, mor, mürdüm ve bej İngiliz aristokrasisini, lacivert, havacı ve koyu kırmızı da kışın dahi sürebilen denizci ruhunu taşıyor.

Koleksiyona bakıldığında; sade, şık detaylarla ve kaliteli hammaddeyle birleştirilmiş ürün grupları, uyumlu renk kombinasyonları dikkat çekiyor. Sabri ÖZEL 2009-2010 sonbahar kış koleksiyonu'nun bir diğer dikkat çekici özelliğide koleksiyon hazırlanırken, iklim değişikliklerinin dikkate alınması. Son yıllarda yaşanan küresel ısınma kış mevsiminde kullanılan materyallerin yapısını önemli ölçüde etkilemiş olduğundan, kış koleksiyonunu oluşturan ürünler çok ince, hafif tuşeli fakat sıcak tutma özelliğine sahip.

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu