Osmanlı mutfağının vazgeçilmezi patlıcanın seks üstündeki etkisi kanıtlandı...

Patlıcan seks gücünü artırıyor

Dr. Ahmet Kuytul'un yaptığı araştırmaya göre, patlıcan yemek erkeğin cinsel gücüne güç katıyor!..

Günaydın'da yer alan habere göre, Adana Sıtma Savaş Müdürü Dr. Ahmet Kuytul, yaptığı araştırmayla Türkiye'nin cinsellik haritasını ortaya çıkardı.

Kuytul'un 25-29 yaşlarındaki erkeklerle yaptığı araştırmaya göre; kırsalda yaşayanların yüzde 20.7'si, kentlerde yaşayanların ise yüzde 18.8'i ilk cinsel ilişkiye 19 yaşında giriyor. Yine aynı araştırmaya göre, patlıcan yiyen erkeğin seks gücü daha fazla oluyor.

EVLİLİK YAŞI BÜYÜDÜ
Araştırmaya göre; Türkiye'de evlenme yaşı kadınlarda 19.5 iken, bu rakam erkeklerde 23.6... Araştırma, iki farklı neslin kadınları için de evlenme yaşının büyüdüğünü gösteriyor. Araştırmaya katılan 45-49 yaş arasındaki kadınların evlenme yaşı ortalama 18.4 iken, 25-29 yaş aralığındaki kadınların evlenme yaşı ortalama 20.4... Yani genç kuşakta evlenme yaşı, bir önceki kuşağa göre iki yıl büyümüş.

EĞİTİMLİSİ BEKLİYOR
Kuytul, kızların Doğu'da küçük yaşta evlendirildiklerine işaret edip, bu bölgede ortalama evlenme yaşının 18.1 olduğunu söylüyor. Kuytul'a göre Batı'da bu oran 19.9... Eğitimin ilk evlenme yaşını etkilediğini de ortaya çıkaran Ahmet Kuytul; ortaokul ve üzeri eğitimli kadınların, hiç eğitim almayanlardan 6 yıl daha geç evlendiklerini söylüyor. Araştırmaya göre; erkekler için ortalama ilk evlenme yaşı 24 civarında ve bu, her kuşakta değerini koruyor. Ayrıca araştırma, 15-19 yaş grubundaki kadınların yüzde 5.8'inin hiç eğitim almadığını, yüzde 4.8'inin de ilkokulu yarım bıraktığını ortaya koyuyor.
internet haber

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu