2008 yapımı ateşli komedi Barselona Barselonanın ardından Woody Allen, sonunda yuvası New York'a ve sorunlu karakterlerine geri dönüyor. Bu kez kamera, bohem bir hayatın peşinde kariyerini ve evliliğini mahveden Boris Yellnikoff'u izliyor.

Bir zamanlar fizik profesörü olan Boris, dünyanın patlayacağını düşünen, kendini dev aynasında görürken tüm insanlığa karşı hissettiği nefreti gizlemeyen tuhaf bir adamdır. Bir gün yolu güneyli saf kız Melody St. Ann Celestine ve tutucu ailesiyle kesişir. Bu karşılaşma sonsuz romantik olasılıklara yol açacaktır.

Kim Kiminle Nerede, kuantum mekaniği, talihin önemi, evlilik, deha, aldatma ve cinsel uyanışlar hakkında uslanmaz bir komedi. Başroldeki Boris'i, Seinfeld ve Curb Your Enthusiasm dizilerinin yaratıcısı, efsane isim Larry David canlandırıyor.

Yönetmen: Woody Allen

Senaryo: Woody Allen

Görüntü yönetmeni: Harris Savides

Tür: Komedi, Romantik

Yapım: ABD 2009 92 dakika

Dil: İngilizce

Oyuncular: Larry David, Evan Rachel Wood, Patricia Clarkson, Henry Cavill, Steve Antonucci, Ed Begley Jr, James Thomas Bligh, Willa Cuthrell-Tuttleman, John Gallagher Jr, Cassidy Gard.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu