Yaklaşık 4 yıl sonra, romantik şarkıların özlenen sesi Suat Suna, dinleyicileriyle buluşuyor. Söz ve müziği kendisine ait 9 yeni şarkıyla geri dönen usta müzisyen, babasının kaybıyla başlayan ve hayatında üst üste yaşadığı sıkıntılarla devam eden özel hayatını, müziğe olan bağlılığı ve bestelerindeki yoğun dışa vurumla nasıl aştığını gözler önüne seriyor.

Duyguların yoğunlaştığı zamanlarda, sanatçıların eserlerinin ne denli özel hale geldiklerinin en güzel ispatlarından biri olan 'Aşkın Adı', Suat Suna'nın en özel ve arşive değer albümlerinden biri hatta belki de en önde gideni olarak değerlendirilebilir.

Birbirinden lezzetli ve orijinal aranjmanlarla süslü albümde, kullanılan enstrümanların ustalığı da kolayca fark ediliyor. Sanatçının yaşadığı hüznü şarkılarında hissederken, O'nun yine bu dönemde askerde yazdığı hasret dolu ezgileri ve kimi zaman ağıt tarzında olan şarkı sözleri, aşk konsepti taşıyan albümde, dikkat çekiyor.

SUAT SUNA ' AŞKIN ADI

Aşkın Adı ' Söz & Müzik : Suat Suna

Kör Olmuşsun ' Söz & Müzik : Suat Suna

Helal Etmiyorum ' Söz & Müzik : Suat Suna

Bi'tanemdin ' Söz & Müzik : Suat Suna

Harabe ' Söz & Müzik : Suat Suna

Sen Üzülme Yüreğim ' Söz & Müzik : Suat Suna

Babam İçin ' Söz & Müzik : Suat Suna

Dönmeyeceğim ' Söz & Müzik : Suat Suna

Aşkın Adı (Remix) ' Söz & Müzik : Suat Suna

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu