İbrahim Saraçoğlu tiroid hastaları için dereotu kürünün uygulanmasını tavsiye etmiştir. Dereotu kürü tiroid hastalarında olumlu sonuçlar vermektedir. Peki dereotu kürü nasıl uygulanır.
Dereotu kürü sabah, öğle ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce aç karnına 1 yemek kaşığı taze dereotu sakız gibi çiğnenir ve ardından bir hap gibi yutulur. Dereotu kürü ara verilmeden 3 ay uygulanmalıdır. Dereotu kürünü uygularken 2. aydan itibaren tiroid hormonlarınızı kontrol ettirmelisiniz. Çünkü kullandığınız dereotu kürü vasıtasıyla tiroid ilaçlarınızı azaltmanız gerekebilir. Bu gereksinime asla kendiniz karar vermeyin.Mutlaka doktorunuza danışın.
Dereotu kürü sayesinde birçok tiroid hastası ilaç kullanımından kurtulmuştur. Gerekirse dereotu kürüne 3 aydan daha uzun süre devam edilebilir. Dereotu kürünü kullandıktan 5 ay sonra tiroid ilaçlarını bırakan hastaların oranı %90 civarıdır.İbrahim Saraçoğlunun dereotu kürü işte bu kadar basit ve faydalı.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu