Gözlerinizdeki farın renginin kutudaki gibi görüneceğinden nasıl emin olabilirsiniz? Göz farlarının renkleri her zaman kutusunda iyi görünür ama bazen gözlerinizin üzerinde aynı rengi elde edemeyebilirsiniz. Bu sorunla çoğu kadın sıkça karşılaşır, mağaza görevlilerinde ürünü alırken güzellik uzmanlarından bilgi ister. Herhangi birinin yüzünde iyi görünen farı arayıp bulmak, denemek keyiflidir, farı mağazada beğenen çoğu kadın, eve gittikten sonra fikir değiştirir.
Farınız kutudaki gibi görünmeme sebepleri.. Göz kapaklarınızı aşırı boyamış olabilirsiniz. Göz kapaklarınız yüzünüze göre daha koyu olabilir.
Göz kapaklarınız yağlı olabilir. Yağlı cilt her hangi bir rengin lekeli ve daha koyu görünmesine neden olur.
Gözleriniz çukur olabilir. Gözleri çukur olan bu tür insanların kullandıkları harika farlar gözlerini açtıklarında hemen kaybolur. Çözüm önerileri!..
Tüm bu durumların çaresi aynıdır. İlk önce far süreceğiniz bölgeyi temizleyin, göz kapağınızın başlangıcına kapatıcı sürün. Bu kaş kemiği ile kirpiklerinizin arasının daha parlak görünmesini sağlar. İkinci olarak fırça ile göz kapağınızın üstüne hafifçe pudra sürün. Bu göz kapağı yağlı olanları kapatır. Son olarak, farı göz kapağınıza sürün ve renkleri birbirine uydurun.
Eğer gözleriniz çukursa, göz kapağınıza daha açık ve parlak renklerle, kaş kemiğinize belli olmayan bir ton uygulayın. Böylece, istediğiniz renkte ve daha parlak bakışlara sahip olursunuz.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu