Ender Saraç erkeklik sorunları, cinsel iktidarsızlık ve sperm sayısı azlığı çeken erkekler için doğal yollarla hazırladığı viagra niteliğindeki tavsiyesini bizimle paylaştı.Karışım tamamen doğal ve cinsel gücü arttırıcı nitelikte.
Malzemeler: 1 kilo süzme bal, 2 çorba kaşığı kadar toz kişniş, 3 çorba kaşığı kadar toz zencefil, 4 gram hakiki safran,4 tatlı kaşığı kadar arı poleni, 3 çorba kaşığı öğütülmüş şekilde kırmızı ginseng, 2 çorba kaşığı kadar kakule, 150 gram kaymak, 100 gram kadar ezilmiş antep fıstığı ve isteğe bağlı olarak ezilmiş ceviz.
Hazırlanışı: Listelediğimiz bütün malzemeler genişçe bir kap içinde macun haline gelinceye kadar karıştırılacak.Hazırlanan karışımdan hergün sabah ve akşam olmak üzere 1 çorba kaşığı yemelisiniz. Hazırlanan karışımı cam bir kavanozun içinde, dıştan alüminyum folyo ile sararak saklayınız.Mutlaka güneş ışığından koruyunuz. Ender Saraç bu tarifi 1 ay süreyle kullanmanız durumunda cinsel gücünüzde ve sperm sayınızda artış olacağını bildiriyor.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu