Sağlıklı bir cilde sahip olmanız, artık çok kolay. İşte cilt bakımı için uygulayacağınız pratik bir yöntem: 120 gram badem yağını, 30 gram suyu alınmış lanoin ve 30 gram vazelinle bir kaba koyun. Bu kabı, içinde su kaynayan bir tencereye yerleştirip eritin. Ateşten alıp soğuyuncaya kadar çırpın ve cildinizi temizlemek için kullanın.

Her tür cilde uygun

1 çorba kaşığı Hint yağı, 1 çorba kaşığı gliserin, 1 çorba kaşığı lanolini içinde su kaynayan bir kaba oturtulmuş kasede karıştırın. Soğutup kavanoza koyarak kullanın. 1 çay fincanı taze gül yaprağını, 1 çay fincanı alkole koyarak bekletin. Limon, portakal kabuğu, fesleğen, kuru nane yapraklarını kaynar suya atın. 12 saat bekletin. Sonra süzün.

Mis gibi kokun

İki sıvıyı birbirine karıştırın. Bir kaba koyarak sıkıca kapatın. Kullanmadan önce çalkalayın. Banyo sonrasında vücudunuza sürün. Bu işlemi haftada 1 defa uygulamayı unutmayın. Cildinize uygulayacağınız bu program, kısa sürede vücudunuzu mükemmel bir hale getirecek. Uzmanlar, bu uygulamanın en büyük özelliği olarak yağlı, kuru veya karma gibi ciltlere rahatlıkla tatbik edilebilmesini gösteriyor.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu