Saat üretimi ve saat tasarımı konusunda dünyanın tartışmasız lideri olan İsviçre'nin, nadide bir saat markası olan Rolex tasarımları, fiyatları olduğu kadar kaliteleri ile de göz dolduruyor. Rolex saatlerin İsviçre'deki fiyatları Türkiye'dekiler ile aynı değil. Rolex yer yer çok pahalı bir marka olmakla birlikte, İsviçre'deki Rolex'ler Türkiye'deki Rolex'lere nazaran % 20'ye kadar daha uygun fiyatla bulunabilmekte.

Rolex'i dünyanın en ünlü saat markası yapan en önemli özelliklerinden biri alındıktan sonra tekrar paraya dönüştürülebilinmesi. Bir Rolex saat aldığınızda saatin yanında size özel bir sertifika verilir ve siz bu sertifika ile herhangi bir Rolex satış mağazası na gittiğinizde saatinizi tekrar paraya dönüştürebilirsiniz. www.kadincazayiflama.com

1914 senesinde Greenwich gözlemevi, Rolex'e dakiklik sertifikası vermiştir ve Rolex bu sertifika ile ödüllendirilen ilk kol saati ünvanını almıştır. Rolex saatler pil ile çalışmazlar ancak kurmalı Rolex saatlerin geri kalabilmeleri nedeni ile Türkiye'de pilli saatler tercih edilmektedir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu