Doktor Ahmet Maranki böbrek iltihabı sorunu ve böbrek rahatsızlıkları ile başı dertte olan hastalar için bitkisel önerilerini bizimle paylaştı. Böbrek iltihapları, idrar yolları iltihabı, idrar torbası iltihabı tedavisi için Ahmet Maranki aşağıda sıralanan yöntemlerin uygulanmasını öneriyor.
Adaçayı, kocayemiş yaprağı, funda yaprağı ve mersin yaprağı bitkilerinden birer tutamı kaynamakta olan 1 litre suyun içine atıp 20 dakika süreyle  demlendirdikten sonra elde edilen çayı süzüp her gün 3 su bardağı olmak şartıyla aç karnına içiniz. 1 haftalık deneme sonrası böbrekleriniz rahatlayacaktır.
* Kaynamakta olan 1 bardak kadar suyun içine 20 gram mısır püskülü koyup kısık ateşte 5 dakika demleyiniz.Bu karışımı günde 2 su bardağı içiniz.
* 1 bardak suyun içine 10 gram kadar yabani hindiba bitkisi koyun. 10 dakika beklettikten sonra için. Bu yöntemi hergün 3-4 kez uygulamalısınız.
Marul tohumu ezilip toz haline getirilerek  günde 5 gram yenilebilir.
* Kaynamakta olan 1 bardak kadar suyun içine 3 gram kadar ardıç tohumu atılır.10 dakika bekletilip suyu içilir.Günde 3 defa tekrarlanır.
*  Kaynamakta olan 1bardak kadar suyun içine içerisine 5 gram kiraz sapı atılır. 10 dakika bekletilip suyu içilir.Günde 3 defa tekrarlanır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu