Selülit hemen hemen bütün bayanların karşılaştığı bir sorundur.Selülit vücut yağının hücrelerde birikmesi sonucu oluşur. İbrahim Saraçoğlu selülitleri 3 hafta kullanılacak lahana kürü ile yok ediyor.Aynı zamanda bu kür kilo vermenize yardımcı olurken vücutta biriken toksinleri atar. Bunların yanısıra kan dolaşımını düzenler, vücudun dinç olmasını sağlar, kolon kanserini önler. İbrahim Saraçoğlunun önerdiği lahana kürü şu şekilde hazırlanıyor.
4 adet beyaz lahana yaprağı, kaynayan yarım litre suya atılır ve kısık ateşte ağzı kapalı şekilde 15 dakika pişirilir. Lahana kürü aç yada tok karnına sabah ve akşam 1 su bardağı olarak günde 2 defa içilir. Lahana kürünü 3 gün uyguladıktan sonra 3 gün ara verin.Verilen 3 günlük aradan sonra tekrar 3 gün uygulayın. Bu şekilde toplamda 21 günlük periyotta kürü uygulayın.  İlk 21 günü bitirdikten sonra kürün kullanımına 21 gün ara verin. 21 günlük aradan sonra haftada 1 gün sabah ve akşam 1 su bardağı lahana kürünü için. Selülit sorunu tamamen bitene kadar haftada 1 gün kullanmaya devam edin.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu