Dudaklarınızın daha dolgun ve gösterişli görünmesini istermisiniz? 3 aşamadan oluşan bu yöntem ile dudaklarınızı daha dolgun göstermek çok basit.
Dudak Kalemi Dudak kalemini dudaklarınızı belirgin hale getirmek ve rujun solmasını engellemek için kullanın. Üst dudaklar için kıvrımlı kısımdan başlayarak köşelere kadar dudak kalemi uygulayın. Alt dudaklar için ise köşelerden başlayarak iç kısımlara doğru tek bir çizgi görüntüsü vererek uygulayın.
Belirginleştirme ve Doldurma Dudak kalemini rujun canlı görünmesi için de kullanılabilir. Rujunuzun rengine uyan bir dudak kalemiyle dudak çizgisinin üstüne dudak kalemi uygulayın ve hafif dokunuşlarla dudağın iç kısımlarına sürün. Rujunuzu ise ruj fırçası ile ortadan başlayarak kenarlara doğru uygulayın.
Parlaklık Verme Etkili bir görüntüye kavuşmak için en hızlı yol dudak parlatıcısı yardımıyla ışıltıdır. Dudak parlatıcısını tek başına ya da istediğiniz ruj ile beraber kullanabilirsiniz. Dudakların parlak ve dolgun görünebilmesi için rujunuzu uyguladıktan sonra dudağınızı büzerek dudaklarınızın ortasına dudak parlatıcısı sürün.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu