Giyim ve aksesuar ürünleriyle dünya gençlerinin yaşam tarzını belirleyen DKNY Jeans, tüm ürün gruplarında %50'ye varan mega indirim başladı. Sokak modasının kalbi ve hareketin başkenti New York'un ruhunu tasarımlarına taşıyan DKNY Jeans, yeni yılı 'mega indirim kampanyası' ile karşılıyor.

DKNY Jeans 2010 kış koleksiyonunda yer alan ve her daim genç ve özgür çizgilerini yansıtan smokin ceketler, skinny jean pantolonlar, omuzları açık drapeli kazaklar, bedeni sımsıcak saran yün yeleklerle zenginleşen bayan koleksiyonu ile zengin, detay ve ileri teknoloji kumaşlarıyla öne çıkan erkek koleksiyonu da indirim kapsamında bulunuyor. www.kadincazayiflama.com

Yeni yılı özgür, asi ve bir o kadar şık ve modern görünümle karşılamak isteyenler için '%50'ye varan indirimli' fiyatları ile DKNY Jeans mağazalarının kapıları İstanbul'da İstinye Park AVM, City's Nişantaşı, Astoria Alışveriş Merkezi; Bursa'da Bursa KoruparkAVM; Ankara'da Ankara Panora Alışveriş Merkezi ve Ankara Armada AVM'de ardına kadar açık.

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu