Her mekan farklı bir ruh farklı bir renktir. K'lock sizin için, size özel hazırladığı tasarımlarıyla duvarlarınızdaki yerini almayı bekliyor.

Yaşam tarzınız, zevkleriniz ne olursa olsun sizin de beklentilerinizi karşılayacak birçok seçeneğe sahip K'lock koleksiyonunda ahşap,metal, akrilik, cam, keçe ve deri dekoratif tasarımlarda bir araya geliyor.

Birbirinden farklı tasarım serileri ile evlerinize konuk olan K'lock; Frames, Trendy, Ottoman, Singles&Couples, Colors, Modern, Child's Play, Limited Edition ve Urban koleksiyonları ile farklı zevklere hitap ediyor.

Ev ve ofislerinde vintage zerafetini tercih edenler için Frames ,Osmanlı kültürünün tarihi dokusunun izlerini yaşam alanlarında taşımak isteyenler için Ottoman, trend yaşam tarzını benimseyenler ve zamanın eskitemeyeceği "zamansız tasarımları tercih edenler için Modern veya Trendy, romantik evlerin romantik aşıkları için Singles&Couples, metropollerin enerjisini ve kozmopolit havasını yaşam alanlarında da solumak isteyenler için Urban, gençler ve kendini hep genç hissedenler için Colors, zamanın en neşeli halini sadece çocuklarının odalarında değil kendi odalarında da görmek isteyenler için Child's Play, önemli tasarımcıların takipçisi olan ve kısıtlı sayıda üretilen modelleri tercih edenler içinse Limited Edition ile K'lock, size özel el yapımı tasarımlarla ev ve ofislerinize dinamik bir hava sunuyor.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu