Güzellik uzmanı Suna Dumankaya saçları boya nedeniyle yıpranmış hanımlara yeni bir bitkisel formül tavsiye etti. Bu kür sayesinde boyalı saçların kırılmasını ve cansız görünmesine mani olabilirsiniz.
Malzemeler: 1 yemek kaşığı kadar öğütülmüş çörek otu, 1 yemek kaşığı öğütülmüş polen, 1 yemek kaşığı kadar öğütülmüş nane, 1 yemek kaşığı öğütülmüş ısırgan otu ve 1 kahve fincanı kadar susam yağı.
Uygulama: Malzemelerin hepsini iyice karıştırın. Fırça yardımı ile boya sürer gibi saçlarınızın tamamına sürün.Masaj yaparak karışımı saçlarınıza yedirin. Saçınıza bir poşet geçirdikten sonra üstüne sıcak bir havlu sarın.
Maskeyi saçınızda 1 saat beklettikten sonra ılık su ile yıkayabilirsiniz. Bu maske ile saç dipleriniz beslenir. Saçtaki kepeği yok etmek için maske karışımına 1 çay kaşığı tuz ilave edebilirsiniz. Saçınızı yıkadığınız suya elma sirkesi karıştırırsanız  saçlarınız canlı ve parlak  bir görünüme kavuşur.Bu uygulamayı her hafta 1 defa tekrar edin.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu