Bitkisel tedavi uzmanı Ahmet Maranki kırmızı pancar kürünü karaciğer temizliği ve cilt problemleriniz için kullanmanızda fayda olduğunu bildirdi. Kırmızı pancar kürünü kullanmanız şu hastalıklar için faydalı olacaktır.
Karaciğer hastalıkları, saç dökülmesi, cilt sorunları, sedef hastalığı, vitiligo hastalığı, egzama, kurdeşen. Bu saydığımız hastalıkların tedavi edilebilmesi için karaciğerin temizlenmesi gerekmektedir. Karaciğerinizi en iyi şekilde temizleyecek bitkisel tedavi yöntemi ise kırmızı pancar kürüdür. Ahmet Maranki kırmızı pancar kürünün şu şekilde hazırlanacağını söyledi.
İyice temizlenen 250 gram kadar kırmızı pancarı 4 parçaya ayırıp 1 litre kaynar suya koyduktan sonra 3 dakika süreyle kaynatın.Pancar kürünüz demlenince elde edilen pancar suyunu sabah, akşam ve gece olmak üzere günde 3 defa aç karnına 1 bardak için. Kırmızı pancar kürünü 3 hafta süreyle uygulayın.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu