Bu yıl ikincisi düzenlenen "Galatamoda Festivali Akaretler", 6 Mayıs'ta başladı! 06-10 Mayıs tarihleri arasında Türkiye'nin önemli moda tasarımcılarından 31 tanesi özel olarak hazırladıkları koleksiyonlarını tüm İstanbullular' a sunacak.
Galatamoda Festivali Akaretler için W İstanbul'da özel bir çekim yapıldı. Bu çekim için birçok önemli isim gönüllü olarak biraraya geldi. Çekimin stylingi Hakan Öztürk tarafından gerçekleştirilirken, fotoğrafları Can Şuldur çekti. Saç tasarımını İbrahim Zengin ve makyajı ise Mac ekibi gerçekleştirdi, manken ise Selda Car oldu.
Galatamoda Festivali Akaretler, Moda Tasarımcıları Derneği tarafından iki yıl içinde gerçekleştirilen sekizinci festival olacak ve bu festivallerin en büyük amacı tasarımcıların ürünlerini daha geniş kitleler ile buluşturmak.. Her yıl Galatamoda Festivali birçok genç tasarımcıyı destekliyor ve hatta tasarım okullarından öğrenciler festival kapsamında ünlü tasarımcılar ile biraraya gelme imkanı buluyor.
Akaretler Sıraevler ise beş gün boyunca ziyaretçilerini yine çok özel sürprizlerle şaşırtmaya devam edecek. Beş gün boyunca saat 10.00 - 22.00 saatleri arasında açık olacak olan festival süresince Akaretler Sıraevler' de özel bir müzik yayını gerçekleştirilecek.

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Adınız:
Mesajınız:
 
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler:
© 2015 Şifalı Bitkiler Sitesi
Ücretsiz Web Sitesi