Kirpiklerinize uygulayacağınız maskara, yüzünüzün ifadesini bile değiştirecektir. Yeter ki doğru tercihi yapmasını bilin.

Düz kirpikler için

Yoğunluk etkisi veren klasik fırçayla, daha uzun kıllara sahip, kalıp etkisi yaratan spiral fırça, bir arada kullanılmış ki bu da kirpikleri daha uzun gösteriyor. Kirpik diplerinde yoğunlaşınca, gözlere eyeliner uygulanmış gibi bir görünüm yaratıyor. Yves Saint Laurent, Singulier maskara.

Düşük kirpikler için

Bir kirpik kıvırıcı kadar etkili eğimli; kauçuk fırçası ve her kirpiği tek tek ayıran formülü ile yelpaze gibi açılan kirpikler yaratıyor. Kirpikleri belirginleştirirken tek tek görünmelerini sağlıyor. Dior, Diorshow Iconic Extreme maskara.

Kısa kirpikler için

Termal teknoloji sayesinde kirpikleri ağırlaştırmadan dolgunlaştırıyor, özel kıvrık fırçası kirpikleri uzatarak belirginleştiriyor. 24 saat boyunca dağılmayan bu maskara, sıcak suyla kolayca temizleniyor. Clinique, High Impact Curling maskara. www.kadincazayiflama.com

Açık renk kirpikler için

Gözleri bir anda büyüten maskaranın 125 kez dönen titreşimli fırçası, maskaranın her kirpiğe derinlemesine nüfuz etmesini sağlıyor. Çok abartılı görünmeden kirpileri belirginleştiriyor. Estee Lauder, Turbo Lash maskara.

Seyrek kirpikler için

Özel patentli fırçası kirpikleri tamamen kavrayarak anında hacim katıyor. Fırçanın büyük olması uygulamayı çok kolaylaştırıyor ve kat kat sürüldüğünde bile topaklanma yapmıyor. Lancome, Hypnose Drama maskara.

Kaynak: ekolay

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu