Zamanımızda güzelleşmek, güzel görünmek çok önemli haldedir. Bunun için binlerce TL para harcayan insanlar bulunmaktadır. Bu kadar önemli olan güzelleşebilmek uğruna çok ciddi paralar harcanabilirken Suna Dumankayanın tarifleriyle evde yapabileceğiniz tamamen doğal ve maddi külfeti fazla olmayan maskeler ile hayatınıza renk katabilirsiniz.

Bu maskeleri sadece cildiniz için değil siyah noktalarınızdan kurtulmak için uygulayabilirsiniz. Bununla birlikte uygun maskeler uygun cilt tipine uygulanmalı. Yani cilt tipinizi bilmeniz gerekir. Uygun olmayan maskeyi cildinizde uyularsanız yarar göremeyeceğiniz gibi vakit kaybıda yaşamış olursunuz. www.kadincazayiflama.com

Suna Dumankaya Cilt Bakım Maskeleri

Kuru ve kırışık ciltler için: 1 tane patates rendelendikten sonra suyu çıkarılır. Peçete yardımıyla akşamlar patates suyu cilde uygulanır. Yüzdeki çizgileri faydalıdır.

Karma ciltlere: Hepsinden 1′er tatlı kaşığı yoğurt, un, bal karıştırılır. Karışım yüze uygulanarak 25 dakika bekletilir. Yüz temizlenir. Siyah noktaların giderilmesine yardımcı olur.

Siyah noktalara öneriler: Siyah noktalardan kurtulmak için gözenekleri açmak gerekir. Bunun en doğru yöntemi buhar banyosu yapmaktır. Yeteri miktarda suyu kaynatın. Havlu ile dışarı buhar gitmeyecek şekilde yüzünüze buhar uygulaması yapabilirsiniz. Bu yöntemle siyah noktalar daha kolay temizlenir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu