JOİCO: Tüm saçlar için hazırladığı Triage nem dengeleyici şampuanıyla saçınızın doğal sağlığını korurken ihtiyacı olan nemi sağlıyor. Saçların kırılmasını engellerken, dış etkenler, fön ve kimyasal işlemler yüzünden saçın nem kaybetmesini önlüyor. Saçınızın gücünü ve elastikiyetini kaybetmesini engelleyerek parlaklık ve canlılık kazandırıyor.

CITRE SHINE: Termal koruyucuların son teknolojisi ile egzotik turunçgillerin özlerini birleştiriyor. E ve C vitamini ve provitamin B5 ile saçlara parlaklık, hacim ve dayanıklılık veriyor.

TRESAN: Ana etken maddesi ısırgan otu ile dökülen, kepekli, ince telli saçlarda etkili oluyor. Tresan Bitki özlü şampuanı kepekli saçlarda, Tresan Papatya şampuanı da ince telli boyalı saçlarda etkili oluyor.

HAYASHI: System Design, şekil verirken besleyici ve nemlendirici etkisiyle saçlarınızın kırılmasını engelliyor.

VICHY: Saç yaşlanmasına karşı dolgunlaştırıcı bakım kürünü sunuyor. E, B5, PP vitaminli kompleksiyle kökleri canlandırıyor.

DOWN UNDER NATUREL"S KIDS: 5-12 yaş arası tüm çocukların hassas saçlarını koruma altına alıyor. Doğal bitki ve tropik meyve özlü, kremli şampuanıyla saçları hem sağlıkla uzuyor

SEBASTIAN: Bu sezon saçlarınızın korunması için Titanium Protector"u sunuyor. Saçlarınızın her bir telini bir zırh gibi tek tek kaplayarak, onları güneşin zararlı ışınlarından ve nemsizlikten koruyor.

L"OREAL: Saçı dolgunlaştıran yeni ürünü Elseve Regenium ile saçlarda gözle görünür yoğunluk, canlılık, ışıltı ve hacim yaratıyor.

COVER YOUR GRAY: Saç makyajı ürünleri, saçınızdaki hafif kırlıkları, boyalı ama henüz boyası gelmemiş saçlarınızı birkaç fırça darbesiyle kapatıyor. Beyaz kapatıcı ve renklendirici tarağı, saç ruju ve saç maskarası ile saç tellerindeki beyazları kapatıyor, şampuanla kolayca çıkıyor.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu