Hepimize geçmiş olsun yaşlanmaktan kurtulduk. Üstelik doğal ve çok ucuz.Sizin için sandıklardan ve büyüklerimizin aklının bir köşesinde gizlenmiş güzellik formüllerini bulduk. Güzellik içten gelir, ama biz dışarı çıkmasına izin vermiyoruz. Uzun zaman önce yemekten ya da içmekten vazgeçtiğimiz ürünler, güzellik kaynağı. Nerede o eski, makyaj yapmadan güzel ve ışıltılı ciltlere sahip olan kadınlar?
Sorunun cevabı zaten içinde, satır aralarında. Gerçek sermayemiz olan cildimize yapmadığımızı bırakmadık. O da bize matlık, sivilce, leke ve kırışıklık olarak karşılık verdi. Şimdi eski kadınlar etrafta bugünkü kadar çeşitli ürün yokken o buğulu güzelliğe nasıl sahip olmuş bir düşünelim.. Eski film yıldızları botoks yokken, ya da pahalı cilt bakımı ürünleri bulunmazken nasıl efsane güzeller olmuşlar? Kleopatra ya da Hürrem Sultan sizce yüzüne ne sürmüş? Bu güzellikleri ile nam salmış kadınlar hangi kozmetologla çalışmış? "Tabii ki ben diyeceğim" ama siz inanmayacaksınız.
Peki sihirli formül nedir? İlk önce cilt temizlenir. (Ne ile diye soracak olursanız, steril edilmiş süt ile) Mısır ve maydanoz tohumlarından elde edilmiş özel olarak geliştirdiğim peeling'le gözenekler temizlenip cilt arındırılır. Portakal, kivi ve özel formülümle karıştırılmış maske cildi yenilemesi için 20 dakika ciltte bekletilir. Sonra parmakları kelebek gibi hareket eden güzellik uzmanlarınca lifting masajı yapılır. Ve cilt canlandırıcı kreminizin uygulaması ile bakımınız sona erer. Bütün bunlar 30-40 dakikalık bir bakım süresinde cilde uygulanır ve size parlak ve dinamik bir görünüm sağlar.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu