Nikah şekerinin tasarımı kadar iekerin kalitesi de önemlidir. Nikah şekerinizi sadece süs olarak görmeyin davetliler bu şekerin tadına da bakmak isteyecekler.

Davetiye ile çok farklı olmamasına dikkat edin. Davetiye ile tamamen bütünlük sağlamasını istiyorsanız, davetiyesi ile birlikte tasarlanan nikah şekerlerini tercih edin.

Hayallerinizdeki nikah şekerini yaptırmak istiyorsanız bunun için biraz daha erken hareket etmelisiniz. Kararınızı vermeden önce de mutlaka hazırlanmış bir örneğini görmelisiniz.Maliyeti azaltmak istiyorsanız sadece hanımlara nikah şekeri verebilirsiniz.  Kurutulmuş çiçeklerden oluşan küçük bir çiçek demetini nikah şekeri olarak verebilirsiniz. Böylelikle düğün gününüzde her bayanın elinde çiçek demeti olmuş olur.

- Nikah şekeri yerine konuklara en sevdiğiniz bir kitap yada cd'de dağıtabilirsiniz. Aşkı iyi anlatan bir kitap çok güzel bir fikir olablilir.

- Davetlileri eğlendirmekmi istiyorsunuz hepsine piyango bileti almaya ne dersiniz?

-Düğünden sonra hatırlanmak istiyorsanız, nikah şekeri yerine süslü anahtarlıklar da armağan edebilirsiniz.

- Düğününüzü resmetmeye ne dersiniz? Nikah şekerinizi çek-at fotoğraf makinesi de olabilir. Düğün sonrasında bu fotoğraflara ulaşıp farklı bir albüm oluşturabilirisniz.

- Nikah şekeri seçimi gün geçtikçe zorlaşıyor. Hayal dünyasının sınırlarını zorlayan tasarımlar, çeşitlilikler, düğün konsepti, eşiniz ile hemfikir olacağınız seçimler, davetiye ile uyum bu güçlüklerin başını çekiyor. Hazırlıkların en keyifli aşaması olan nikah şekeri seçiminde zorlanmak istemiyorsanız işe bunlarla başlayın. www.kadincazayiflama.com

Nikah şekerinizin taze olmaları gerektiği için, siparişi erkenden vermeniz sakıncalı. Hazırlanmasının zaman alacağı da düşünülereki nikahınızdan üç hafta önce siparişi verebilirsiniz.

Genellikle davetiye ile eş sayılı olarak düşünülen nikah şekeri siparişinin biraz daha fazla verilmesinde fayda var. Nikahınıza katılamayacak ve daha sonradan sizi ziyarete gelecek olanlara da hediyenizi vermek istersiniz değil mi?

Önceki
Önceki Konu:
Bebek Masajı

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu