Lida bir ilaç değildir. Turunç Çiçeği Ekstresi önde olmak üzere toplamda birbirinden farklı dokuz bitki ekstresi içeren yüzde yüz doğal bir besin takviyesidir diyebiliriz. Lida'nın en önemli özelliği, iştahı kesmesi ve tok tutmasıdır, hareketsizlik ve çok fazla gıda tüketimi neticesinde vücutta meydana gelen yağ birikiminin yakılmasına yardımcı olan son derece güvenli bir üründür. İçeriğinde kimyasal herhangi bir bileşim söz konusu değildir.

Lida Yosun Kapsülünün üreticisi Çin'in Yunnan şehrinde faaliyetlerini sürdüren Kunming Dali Industry & Trade Co. Ltd. adlı bir firmadır. Lida, hergün sabah iki su bardağı ılık su ile bir kapsül yutulur. Kapsül alındıktan yirmi otuz dak. sonra kahvaltı edilir. Lidayı kullandığınız sürece günlük en az 2 lt. su içmeniz gerekir.

Lida, rejim ve diyet desteği istemeden zayıflatabilen bir üründür. Lida kullanımı boyunca rejim ve diyet programı yapmak yasaktır. Lida mutlaka her sabah bir kapsül alınmalı ve yirmi ' otuz dak. sonra yemede herhangi bir kısıtlama yapmadan ve doyana dek mutlaka kahvaltı yapılmalıdır. Ürünün kullanımı esnasında sabah kahvaltısının yapılmaması halinde halsizlik, mide bulantısı gibi yan etkiler görülmüştür.

Lida'yı kullanmak isteyen kişilerin sıraladığımız uyarılara dikkat etmeleri gerekmektedir.

- 19 yaşından küçük ya da altmış yaşını aşkın;

- Üç Kg' den az kilo fazlası bulunan;

- Çok fazla sıvı tüketmesi sakıncalı olan;

- Metabolizması çekirdekli ve kabuklu yemişler ya da içerikteki diğer bitkilere alerjik reaksiyon gösteren;

- Gebelik yada emzirme döneminde olan; kimseler ile doktor kontrolünde ve tedavisi devam eden aşağıda saydığımız hastalıklara sahip kimseler;

- Her çeşit kalp hastalığı;

- Damar sistemindeki hastalıklar;

- Hipertansiyon; Migreni olanların LİDA kullanması sakıncalıdır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu