Evinizde klasik bir şıklık yaratmanın püf noktaları hakkında ne düşünüyorsunuz? İşte size klasil stil dekorasyonun olmazsa olmazları.

Mobilyalar

Deri berjerler ve Chesterfield kanepeler gibi yeni ve güncel malzemelerle de kaplanabilecek klasik parçalar tercih edin. Meyve ağacı ahşapları ve meşeden üretilmiş Georgian stili üç-ayaklı sehpalar ve yarım ay şeklinde konsolların zamana karşı duran bir güzellikleri vardır. Eski koltuklara yeni kumaşlarla kaplanmış koltuk minderleri ile yenideni hayat vermeniz mümkün.

Kumaşlar

Şönil, kadife ya da heybe kumaşından döşemelik ve damask kumaşlardan perdelikler ile lüks bir görünüm yaratabilirsiniz. Yoğun orman meyvesi tonlarında kumaşları toz pembe ile kombine ederek daha modern bir etki yaratmanız mümkün. Deri ve süet bordür ve şeritlerle stor perde ve yastıklara güncel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Sade görünümlü yastıkları boncuklu böndürler ve kadife ponponlarla süsleyebilirsiniz. www.kadincazayiflama.com

Aksesuarlar

Güncel cam objeleri narin pembe cam objelerle bir arada kullanarak stil sahibi bir sofra düzenlemesine imza atın. Parlak sofra aksesuarları ve vintage fincan ve sosluklar için antikacılara göz atın. Onları çiçeklerle doldurabilir yat içlerine mumlar yerleştirerek bir şömine rafında şık bir düzenleme oluşturabilirsiniz. Şönil, kaşmir, yün örtü ve battaniyelerle kanepeleri gıydirebilir; bir deri koltuğun görünümünü yumuşatabilirsiniz. Dekoratif halılarla cilalı parkelere renk ve sıcaklık kazandırabilirsiniz.

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu