Mevsimler Değişiyor. Dünya değişiyor, doğa yenileniyor, bizler değişiyoruz, insana özel olan her şey değişiyor, tasarımlar yenileniyor, moda da öyle, İPEKYOL'da sloganıyla yeni sezona merhaba diyen İpekyol, 2009-2010 Sonbahar-Kış sezonuna dünyaca ünlü top model Hana Soukupova ile merhaba diyor.

Hem ofise hem günlük hayata uygun özgün ve modern sonbahar çizgileri, İpekyol kadınının farklı tarzını yansıtmaya devam ediyor. Renklerin ve stillerin yazın bıraktığı sıcaklığı düşünülerek tasarlandığı yeni koleksiyonda, pastel pembeler ve tatlı lacivertlerle ön plana çıkan çini desenler farklılık yaratıyor. Her sezonun klasiği gri bu sezon da İpekyol kadınına eşlik etmeye devam ediyor. Yeni stil minik ceketlerle kombinlenen etekler, aksesuarlarla bambaşka bir yüze bürünüyor. Kışın kasvetli havasına inat, ceket ve pantolonlar daha feminen, şık detaylarla süslenmiş. Ekru ve kahve tonlarının ana hatlarını oluşturduğu Suit Colorful teması romantik fiyonklarla vintage esintileri yansıtıyor.

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu