Son yıllarda halı sektörünün yükselen trendleri arasında deri halılar başı çekiyor. Dekorasyon dünyasında deri mobilyalara gösterilen talebin her geçen gün artması, deri halılara duyulan ilginin de aynı şekilde artmasına neden olan en önemli etken olarak görülüyor.

Pierre Cardinin doğal kuzu derisiyle üretilen ve el işçiliğiyle oyulan deri halı serisi Signature, incelikli nüanslar taşıyan özgün tasarımlarıyla halı sektöründeki trendlere ilham veriyor. Görsel güzelliği ve üstün kalitesiyle daha ilk bakışta ayırt edilebilen Signature mekanların estetik değerini yükseltiyor.

Konsept yaratmaya dayalı tasarım anlayışı ve kusursuz kalite odaklı üretim mantığıyla Pierre Cardin Halı, sektörün moda öncüsü olma iddiasını koruyor. Firma, Signature serisi dışında koleksiyonunda ayrıcalıklı dört halı serisine daha yer veriyor.

Dikkat çekici renk ve desenlerden oluşan Harmonie serisi, farklılığını eşsiz detayları ve stilize desenleriyle ortaya koyan %100 yün Astragan serisi, ihtişamlı seçenekleriyle dokunduğu her mekana prestij katan Diamond serisi ve hayalgücünden yansıyan özgün renkleri, orijinal desenleri ile bugüne kadar denenmemiş yünlü cut&loop yapısıyla farklı bir kulvar açan Elysee serisi ile Pierre Cardin Halı, 2010 yılında da farklılığını ortaya koyacak gibi görünüyor.

Kategoriler:
Etiketler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu