Zaman zaman gözlüksüz güneşe çıktığınız da olmuştur. İşte bu, özellikle hassas göz çevresi için hayati bir tehlike. İlk kırışıklıkların oluştuğu göz çevresi, güneşin olumsuzluklarından da nasibini alan en hassas bölge. Dolayısıyla özel bir bakıma ihtiyaç duyuyor.

Acil bakım için, akşamları yenileyici göz bakım kremini parmak uçlarınızla hafif masajlar eşliğinde cilde yedirin. Ultraviyole ışınlarına maruz kalmış hassas cilde iyi gelecektir. Aynı zamanda ferahlık veren göz pedleri, hem cilde gerginlik kazandırıyor hem de nem ihtiyacını karşılayarak acil bakımını sağlıyor.

Nemlendiricili maskeler, hücrelerin su depolarını yeniden doldurmalarını sağlayarak cildin daha fazla kurumasını önler. Peeling maskeleri de cilt yüzeyindeki kurumuş ölü deri hücrelerini temizleyerek bronzluğun yeniden belirgin bir şekilde ortaya çıkmasına yol açar.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu