Normalde herhangi bir konu hakkında bilgilendirme yazıları dışında pek konu açma taraftarı değilim. Ama bayanlar bu öyle bir konu ki açmazsam gerçekten bu siteyi takip eden bütün bayanlara çok ayıp olurdu.

Sitemizin tanıtımınada çok büyük katkıları olan Glam, kendi blogunda çok güzel bir yılbaşı aktivitesi gerçekleştiriyor. Yeni yıla sadece 13 gün kaldı ve yavaş yavaş yeni yıl hediyeleri hazırlanmaya başladı. Glamda kendince gönlünden kopan bir hediye paketi hazırlamış. Bu paketin içinde neler yok ki.

- 4 adet keçe hediye paketi.

- Karamelli duş jeli.

- Çikolatalı çanta parfümü.

- Forever 21 Filli kolye.

- Forever 21 Tüylü Küpe.

- Forever 21 Tırnak süsü.

- E.L.F. Candid Coral allık.

- Orlane  kahverengi dudak kalemi.

- Stila  allık.

- Clarins  krem far.

- Sephora marka küvet. Bütün hediyeler bu küvetin içinde gönderilece. Aşağıda küvetin ve hediyelerin toplu çekilmiş fotoğrafı bulunuyor.

Peki bu hediyeleri nasıl kazanacaksınız. Sevgili Glam in sitesine Glams Yılbaşı Hediyeleri girip konu hakkında bende istiyorum şeklinde yorum yazmanız yeterli. 19 aralık cumartesini, 20 aralık pazara bağlayan gece 00.00 a kadar yorum yazabilirsiniz. Biraz sonra bende yorumumu yazıcam. Çünkü hediyeleri bende istiyorum. Özellikle küvete resmen bayıldım. Glam arkadaşıma böyle güzel bir aktivite yaptığı için tşk ediyor, başarılar diliyorum.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu