Normal doğum dediğimiz vajinal doğum sonrasında kadınların bir kısmında vajinal esneme söz konusu olabiliyor. Vajinal esneme çiftler arasında cinsel sorunlara sebep olduğundan genital estetik ameliyatları ile bu sorunlar giderilebiliyor.

Kadınlar neden genital estetik yaptırmak istiyor

Kadınlar arasında kendi bedenlerinden memnun olmamak yaygındır, hatta cinsel organlar içinde söz konusudur memnun olmamak. Özellikle genital organlardaki fiziksel sorunlar dolayısıyla cinsel tatminsizlik ve mutsuzluk ilişkileri zorlayabiliyor. Bunun sebebi ise, vajinal doğum esnasında vajina dokularında gerilme ve esneme, doğum sonrasında ise kesinlikle önceki haline gelmemesidir. Elbette önce jinekoloji, üroloji ve psikoloji uzmanlarının muayene, gerekli tetkikler ve konsültasyonları sonrasında ameliyata karar veriliyor.

Cinsel fonksiyonla genital estetik arasında bir bağlantı varmı

Erkeklerde cinsel fonksiyonlar gerekli ereksiyonun oluşması ve cinsel ilişkinin devam etmesidir. Bunun penis boyu ile alakası yoktur. Hatta sperm üretimi, spermlerin yapısı ve sayısının da penis boyu ile ilgisi yoktur. Genital estetik ameliyatları kadın ya da erkekte kişiye psikolojik rahatlama sağlamaktadır.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu