Kısa sürede kilo kaybını sağladığı öne sürülen ve pek çok yan etkisi bulunan çeşitli ilaçlarla gerçek kilo kaybı yerine vücuttan sadece su kaybına neden olan idrar söktürücü ilaçlar bilinçsizce kullanılmaktadır.

Bir iki günde atılan su kaybıyla kilo verdiğinizi düşünebilir ve kısa sürede eski kilonuza geri döndüğünüzde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Diyet, zayıflama ve form koruma yöntemlerinin çoğu vücuttaki suyun atılmasını hedeflemiştir. Buda yanlış bir yöntemdir. Çünkü vücuttan atılan su zamanla geri alınır ve enerji alt seviyelere düşer. Vücut daha sonra yüksek kalorili ürünlere ihtiyaç duyar ve verilen kiloları fazlasıyla geri alır. Unutulmaması gereken bir iki günde 4-5 kilo vermek gibi vücuttan kolay yollarla atılan su kaybı asla kilo kaybı olarak nitelendirilmemelidir. Önemli olan vücuda gerekli olan suyu kaybettirmeden ve su kaybından dolayı kas erimesi oluşturmadan, sağlıklı ve doğal yollarla gerçekten kalıcı kilo verdirmesidir.

FormulX3′ün 3 farklı muhteşem formülü sayesinde vücudunuz için gerekli olan su kaybını yaşatmadan hızlı ve etkili kilo verebilirsiniz. Lütfen FormulX3′ün bu 3 ayrı özelliğini dikkatlice inceleyelim. Diğer ürünlerden farkını daha iyi anlamış olacaksınız. Fiyatı 69 TL

Formulx3 Anti DEHYDRATION etkisi sayesinde içerdiği bitkisellerle, vücudun su kaybını engeller ve su kaybı nedeni ile "zayıflamış gibi olma" durumunu yaratmaz. İçeriğindeki bileşenlerle daha doğru ve sağlıklı olarak zayıflamanıza yardımcı olur. Vücuttaki sudan sonra, vücudun atmak isteyeceği unsurlar yağlar ve kaslardır. Yağlar, en çabuk kimyasallar ile atılırlar. Ancak kimyasal maddeler ve ilaçlar ile atılan yağlar vücut tarafından yeniden geri alınması eğilimindedirler ve çok çabuk biçimde geri alınırlar.

Bitkisel ürünlerle bu tam tersidir ve geri alınımları çok zor olur. Çoğu diyet ve zayıflama ürünlerinde erime gerçekleşen kasların ise kendilerini toparlamaları, diğer unsurlara göre çok daha zordur ve toparlanması vücut tarafından istenmez. FormulX3 Anti DEHYDRATION etkisiyle vücutta su kaybına yol açmadığı için ''kas erimesine'' yol açmadan sağlıklı ve doğal yollarla zayıflamanıza yardımcı olur.

FormulX3′ün diğer etkisi THERMA SHAPE özelliğiyle vücut ısısını arttırarak metabolizmayı hızlandırır. Hızlanan metabolizma direk yağları hedef alarak parçalar. İçeriğindeki L-Carnitine ve Guarana sayesinde göbek ve basen bölgesindeki fazla yağların yakılarak atılmasını sağlar. Bu sayede de bölgesel incelme gerçekleşerek Therma Shape ile vücut şekillenir ve forma girer.

L-Carnitine ve Guarana'nın Vücuttaki Yağ Yakımındaki Önemi

L-Carnitine, vücudumuza giren besinlerin enerjiye çevirilmesinde önemli rol oynayan bir besin maddesidir. Dokulardaki seviyesinin artması ile birlikte daha fazla yağ yakıldığına dair klinik deney sonuçları mevcuttur. Vücuttaki yağın yakılmak üzere mitokondri denilen fabrika benzeri yapıya atılmasını sağlar ve yağlar bu fabrika benzeri yapıda yakılırlar. Eğer vücudumuzda yeterince L-Carnitine yoksa, ne kadar düzgün bir diyet yapılırsa yapılsın ya da ne kadar düzenli bir egzersiz yürütülürse yürütülsün yeterli miktarda yağ yakımı mümkün olmayacaktır.

L-Carnitinenin kilo kaybına destek olması ve enerji seviyelerini arttırarak vücuda enerji depolamasında büyük etkisi vardır. Fazla Yağlar L-Carnitine sayesinde yakıldığında, vücutta oluşan enerjiden dolayı kişi kendini yorgun hissetmez ve zinde kalmasını sağlar. Guarana, Daha çok kafein yoğunluğundan meydana gelmiştir. Kafeinin insan metabolizmasını nasıl etkilediği herkes tarafından artık biliniyor. Kabızlık sorunlarını ortadan kaldırarak sindirim sistemimizi düzene sokar. Sindirim sistemi düzene girdiğinde vücut yağ yakmaya başlayacaktır. Zayıflamaya yardımcı diğer bir etkisi de iştahı azaltmasıdır. Zihinsel gücü ve algılama-odaklanma performansını arttırıcı özelliklere sahiptir. Zayıflamada çok etkili olan birbirinden farklı muhteşem bileşenli Formulx3′ün içeriğini incelemek için lütfen içerik sayfamızı gidiniz. www.kadincazayiflama.com

Bölgesel yağlanma kadın ve erkekte sıkça görülüyor. Genelde kilo verilse de bu hep sorun olur. Zayıf kilolu kadın ya da erkek; vücut formunu bozan ufak fakat can sıkıcı yağların ortadan kaldırılması da özel bir uygulama gerektiriyor. Moral bozan fazla yağ görüntüsü kadınlarda özellikle diz içi, basen, kalça, dış uyluk, üst kol gibi bölgelerde kendine yer ediniyor. Bunun sebebi vücuttaki bazı belirli bölgelerin yağ hücre sayısı ve hücre büyüklüğünün daha fazla olmasından kaynaklanması. Bu fazlalıkların giderilmesi yani kontürleri düzgünleştirmek kadar beraberinde oluşan gevşeyen cilt sorunlarını da gidermek gerekiyor. Vücut kontürlerinin yeniden kazandırılması, gevşek cildin toparlanması, sarkmaların giderilmesi ve gerginleştirilmesi için özel bir takviye gerekiyor. FormulX3'ün Birinci etkisi olan Anti Dehydration özelliğiyle yine vücuttaki su kaybını önleyerek sarkmaları engeller ve sıkılaşmasını sağlar. Zamanla sıkılaşan vücut kendini toparlar ve yağlarında parçalanarak atılmasından dolayı selülit görünümünü azaltıp hafiflemesine yardımcı olur.

Kaynak: Formulx3

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu