Opr.Dr. Feridun Kunak Günbegün programında kemik erimesine karşı mucize iksiri açıkladı. Bu mucize iksir kan dolaşımını ve tansiyonu düzenliyor.Kalp-damar sistemini, vücudu güçlendiriyor. Damarlardaki kireçlenmeyi önlüyor. Kemik erimesine karşı % 100 doğal kalsiyum desteğidir.
Malzemeler: 40 adet limon, 20 diş sarımsak, 1 avuç kapari (turşusu da olabilir), 20 adet çiğ yumurtanın kabuğu, 2 çorba kaşığı toz zencefil.
Hazırlanışı: 40 adet limonun suyunu sıkarak cam kavanoza (plastik olmaz) koyun.20 diş sarımsağı ezerek içine ekleyin.1 avuç kapari (turşusu da olabilir) blendırdan geçirip limon suyuna katın.20 adet çiğ yumurtanın kabuğunu (sarısı ve beyazı eklenmeyecek) toz haline getirip karışıma ekleyin.1-2 çorba kaşığı toz zencefili de karışıma ilave ettikten sonra buzdolabında 1 hafta bekletin.
Kullanımı: Boza kıvamına gelen karışımdan her sabah sabah kahvaltısında veya kahvaltıdan sonra 1 fincan veya 1 çay bardağı için. Günde 2 çay bardağı içilmesinde sakınca yoktur. Aç karnına tüketmeyiniz.Kapari bitkisi kanı sulandırdığından aspirin kullanması sakıncalı olanlar kapari ilave etmesin.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu