Seviyorsunuz, o da sizi sevdiğini söylüyor. Ama ortada bazı gariplikler var.  Bazı söylediklerinin birbirini tutmaması, sık sık ortadan kaybolması sizi Acaba aldatılıyormuyum paranoyalarına sürüklüyor. Bunlar bazen gerçekten paranoya olabilir, ama Ne yazık ki sıklıkla bu tür göstergeler aldatıldığınızın resmidir. İşte erkeklerin sevgilisini aldatırken en çok başvurduğu yollar.

- Önceden muhabbetinin kendisini ne kadar sıktığından bahsettiğini arkadaşına, ablasına, kuzenine vesaire, yaptığı ziyaretler sıklaşmışsa.

- Telefonu olur olmaz yerde teknolojiyi yakalayamayıp, sık sık kapsama alanının ta dışına çıkıyorsa.

- Ortada hiçbir şey yokken Kendimi dinlemek için biraz yalnız kalmak istiyorum deyip duruyorsa.

- Evde bulduğunuz kadın eşyalarının maziden bir esinti olduğunu söyleyip, anlamsızca sırıtmaya başlıyorsa.

- Ne olduğunu devlet sırrı gibi sakladığı ama mutlaka yapması gereken bir işi olduğunu söyleyip, buluşma gününüzü ertelemeye kalkıyorsa.

- Tabii ki sizi seviyor ama söylemek yerine göstermeyi tercih ettiğini söylüyorsa ama sevgisini gösterecek hiçbir şey yapmıyorsa.

- Sık sık erkek arkadaşlarıyla birlikte olacağını, hatta onlarda kalacağını söylüyorsa ve yatıya kalacağı arkadaşının telefonunu vermemekte direniyorsa.

- Eski sevgilisiyle şimdi sadece çok iyi dost olduklarını iddia ediyorsa ve onunla sizden sık görüşüyorsa.

ALDANMAYIN, HİÇ KENDİNİZİ KANDIRMAYIN, BAL GİBİ ALDATILIYORSUNUZ.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu