Çarpıcı ve değişik duvarlar yaratmak zannedildiğinden çok daha basit. Her türlü farklı fikre elverişli olan bu zeminde, aksesuarlarla harikalar yaratabilirsiniz. Yeter ki siz, duvarınızda ne görmek istediğinize karar verin.

LAVABO İÇİN AYNALAR

Banyonuzu klasik çizgiden kurtarıp farklı bir tarz yaratmak istiyorsanız, kırıp dökmeye ve çok para harcamanıza hiç gerek yok. Lavabo duvarına uygulayacağınız bir ayna tekniğiyle, daha önce benzerine rastlanmamış ve sizin imzanızı taşıyan bir banyoya sahip olabilirsiniz.

Biz bu uygulamada modernle klasiği birleştirdik. Klasik tarzda oymalı çerçevesi olan bir aynayı duvarın ortasına yapıştırıp etrafına 30×30 cm ebadındaki daha modern çizgideki kare aynaları sabitledik.

BÜFE İÇİN TABAKLAR

Bildik bir yöntem olan tabak süslemesini mavi Çin dolabının üzerine uyguladık. El yapımı, değişik desen ve figürlerle süslenmiş tabakları belli bir düzende duvara sabitledik.

Bu yöntemle çok şık bir salon dekorasyonu veya evinizin girişinde farklı bir görünüm yaratabilirsiniz. Aynı zamanda mutfakta da rahatça uygulayabileceğiniz bu tarzla nostaljik dekorasyonu yaşatmanız mümkün.

KOLTUK İÇİN YILBAŞI SÜSLERİ

Yılbaşından arta kalan süsleri hemen çöpe atmayın ve biraz düşünün. Onlar için duvarlarınızda uygun bir yer bulabilirsiniz. Oturma köşenizde duvarınız boş ise, yılbaşı toplarını rahatlıkla uygulayacağınız bir yer buldunuz demektir.

İstediğiniz herhangi bir düzende, yılbaşı toplarını silikon tabancası yardımıyla duvarınıza sabitleyin. Uygun bir ışıkla çok şık görünecekler ve duvarınızda farklı yansımalar yaratacaklar.

YATAK İÇİN KALPLER

Yatak başı duvarı belki de işinizin en kolay olduğu bölümdür. Çünkü alternatifiniz çok fazla. Hem de çok basit yöntemlerle.. Yatak başı olarak tasarlayıp farklı boylarda keseceğiniz kalp şeklindeki mukavvaları istediğiniz desen ve renkteki kumaşlarla kaplayın ve içlerini elyafla doldurun.

Daha sonra yatağınızın üzerindeki duvara karışık bir düzende sabitleyin. Sevgililer Günü'nde sevgilinize vereceğiniz şık bir armağan olacağı kesin.

Kaynak: Haberturk

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu