Göğüslerinizin en çekici şekilde ortaya çıkması için gerekli olan ilk şey dik durmaktır. Sırtınızı düz tutmayı ve omuzlarınızı arkaya doğru çekmeyi alışkanlık haline getirmeniz, göğüslerinizin güzel durmasındaki ilk adım olacaktır.

Dik durmanızı ve göğüslerinizin güzel görünmesini sağlayacak sporlar neler derseniz; dans ve jimnastiği tavsiye ederiz. Çünkü bu sporlar omuz arkalarını ve kolları sıkı bir şekilde çalıştıracaktır. Göğsü sert bir şekilde çalıştıracak sporlardan da uzak durmanızı öneririz; aerobik, binicilik, yüksek atlama gibi.

Göğüslerinizin dolgun ve diri olması için kilonuz oldukça önemli bir etkendir. Aşırı kilo almanız gögüslerinizin şeklini olumsuz etkileyeceği gibi, aşırı kilo verdiğinizde aynı yanaklarınızın çökmesi gibi göğüsleriniz de dolgunluğunu ve sıkılığını kaybedecektir. www.kadincazayiflama.com

Unutmayın, enerji veren katkıları azaltmak demek, nişastalı besinler ve proteini beslenme programınızdan çıkarmak anlamına gelmez. Öğlen ve akşam proteinli besinler tüketmek ve günde 3 defa süt ürünü mutlaka almak gerekir.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu