Göğüslerin cildi oldukça hassas. Bu nedenle onlara özel bir bakım uygulanması gerektiğini asla unutmayın. Hem hangi kadın doğuştan hayalindeki göğüslere sahip olabiliyor ki? Ancak iyi ve düzenli yapılan bakımla bir süre sonra daha hoş görünen göğüslere sahip olabilirsiniz.

Cildiniz tıpkı doğal bir sutyen fonksiyonu taşıyor. Dolayısıyla burada bulunan cildin bağ dokusu ne kadar gergin olursa, göğüs estetiğiniz de o kadar hoş görünüyor. Soğuk-sıcak değişim duşları ve cilt yüzeyine yapılan buz masajları dokuları uyardığından, günlük bakıma dahil edilmeli. Özellikle de buz masajının, göğüsleri dikleştirici bir etkisi vardır. Bu uygulamadan sonra tonikler cilde daha etkili olabiliyor.

Eğer aşırı kilo alıp vermeden ya da doğumdan dolayı göğüs bölgesindeki cilt hasar gördüyse, ampul kürlerinden yararlanabilirsiniz. Bunların sıkılaştırıcı içerikleri cilde çok daha hızlı nüfuz ediyor ve derinlerden başlayarak gerginlik sağlıyor. Sıvı olan bu bakım ürünleri yıllar içinde gerileyen elastiki dokuların kayıplarını belirli sınırlarda tutuyor. Göğüs bölgenizin cildi çok kuru yapıdaysa veya güneş ışınlarına fazla maruz kaldıysa kırışıklıklarla karşılaşmanız da son derece normal.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu