Balenli olan ya da küçük gösteren ve kalın askılı sütyenleri tercih edin. Bu tip sütyenler, göğüslerinizi daha iyi taşır. Göğüsleri büyük olan kadınların en sık yaptıkları hatalardan biri de, göğüslerini kamufle etmek amacıyla bol giysiler almalarıdır. Oysa bol üstler, sizi sadece daha iri, göğüslerinizi de daha büyük gösterir. Üzerinize oturan, ama yapışmayan tok kumaştan üstleri tercih edin.

Uzak durmanız gereken şeylerden biri de balıkçı yaka kazak ve bluzlar. Bunlar, göğüslerinizi olduğundan da büyük gösterecektir. Bunun yerine çok derin olmayan V yakalıları, yakası açık düğmelileri, kısacası dikkati göğsünüzden uzaklaştırıp, yukarılara çekecek giysileri tercih edin.

Fazla süslü olmayan büyük desenler, büyük göğüsleri kamufle eder. En iyi görüntüyü elde etmek için, desenli V yakalı veya desenli açık bisiklet yakalıları giyebilirsiniz. Tıpkı bluzlarda olduğu gibi, şekilsiz ceketler sadece daha iri görünmenize yol açar. Yumuşak hatlara sahip ceketleri tercih edin.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu