Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadını; hareketli, girişimci ve konuşkandır. Alımlı, narin ve zarif bir vücut yapısına sahiptir. Toplum içerisinde cazibe ve farklılığıyla dikkatleri üzerine çeker. İlgi çekici koç burcu kadının saçları için kızılın tüm tonları uygundur.

Boğa Burcu Kadını

Boğa burcu kadını; duygusal açıdan hassas ve kırılgandır. Bir insana değer verdiğinde onu mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar. Dışarıdan soğuk görünse de yufka yürekli ve yumuşak kalplidir. Narin boğa burcu kadının saçları için sarı ve kızıl tonları uygundur.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını; neşeli, hareketli ve enerjiktir. Pratik, akıllı ve ilgi çekicidir. Düşünceleri sürekli değişir bu nedenle ikizler burcu kadınını anlamak biraz zor olabilir. Karakterini saç rengine yansıtmış ikizler burcu kadınları için röfleli ve gölgeli saçlar uygundur.

Yengeç Burcu Kadını

Yengeç burcu kadını; evine bağlı, sıcakkanlı, dürüst ve iyi niyetlidir. Romantizmi, ailesini ve evini sever. Alışkanlıklarından vazgeçmesi zordur. Duygusal yengeç burcu kadının saçları için bal köpüğü ve açık kumral renkler uygundur.

Aslan Burcu Kadını

Aslan burcu kadını; kendine güvenir, cesur, enerjik ve neşelidir. Sempatik, hoş konuşmaları ve farklı görünüşüyle ilgi çekicidir. Dostluklarına önem veren, sevgi dolu aslan burcu kadının saçları için fındık kabuğudur.

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını; sorumluluk sahibi, nazik, hassas ve detaycıdır. Temizlik ve başkalarının görmezden geleceği ayrıntılara önem verir. Dış görünümüne önem veren başak burcu kadınlarının saçları için açık sarı ve kahverengi tonları uygundur.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını; cazibeli, yaşam dolu ve uyumlu yapısıyla dikkat çeker. Etrafındaki insanlarla fikir alışverişlerinde bulunmaktan mutluluk duyar. Güzelliğine önem veren terazi burcu kadını için kumral tonları uygundur.

Akrep Burcu Kadını

Akrep burcu kadını; bakışlarıyla dikkat çeker, azimli, planlı ve sezgileri kuvvetlidir. Bulunduğu ortamda mutlaka fark edilir. İlgi çekici akrep burcu kadını için siyah ya da sarı gibi uç renkler uygundur.

Yay Burcu Kadını

Yay burcu kadını; alımlı, akıllı, kültürlü ve espritüeldir. Hassas ve kırılgan yapısı vardır. Sıkılgan ve çabuk bıkan bir yapısı vardır. Ne kadar kızmış olsa da kolayca affedebilir. Zarif yay burcu kadınlarının saçları için kumral tonlar uygundur.

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcu kadını; neşeli, çalışkan, hırslı yapısıyla dikkat çeker. Bilgi ve kültür zenginliğine önem verir. Konuşmayı sever. Yeniliklere açık oğlak burcu kadınlarının saçları için toprak renkleri uygundur.

Kova Burcu Kadını

Kova burcu kadını; özgürlüğüne düşkün, becerikli ve kararlıdır. Neşeli ve keyifli bir karaktere sahiptir. Dostluğa büyük önem verir. Hayatı seven kova burcu kadınları için net kızıl tonları uygundur.

Balık Burcu Kadını

Balık burcu kadını; hırslı, çekici, sempatik ve iyi huyludur. Duygusal ve romantik bir yapısı vardır. Evinde olmayı sever. Giriştiği her işte başarılı olur. Duygusal balık burcu kadınları toprak tonları uygundur.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu