Burçların dekorasyonu etkilediğini biliyormusunuz. Bir arkadaşınıza dekoratif bir hediye alırken onun burcunu mutlaka göz önünde bulundurun.

Koç (21 Mart 20 Nisan)

Coşkun yaşamayı seven girişken yapıya sahip koç, yaşadığı ortamla çok uyumludur. Mekanlarında parlak renklerden hoşlanan bu burçtan olan kişiler, rahatlık ve düzenden çok kalite ve markaya önem verirler. Marka onun tercihine göre daha çok işlevsel olmalıdır. Favori renkleri parlak kırmızı ya da pembe tonlarıdır.

Boğa (21 Nisan 20 Mayıs)

Toprak gurubundan boğa burcu, rahatına düşkündür. Evlerinde gösterişe düşkünlüğü ile bilinen Boğa’nın renk seçimi açık mavi, krem tonlarında yoğunlarır. Evlerinde vakit geçirmekten keyif alırlar. Onu çevreleyen atmosfer, tamamen doğal materyallerden oluşmalıdır. Süzülerek mekanı aydınlatan ışıktan hoşlanırlar.

İkizler (21 Mayıs 20 Haziran)

Bu burçta olanlar evlerinde aksesuar çeşitliliğinden hoşlanır. Yeni şeyler denemeyi severler. Sarı, gri, mavi, açık mavi renkleri mekanlarındaki hakim renklerdir. İkizler evde pek oturmaz, çoğunlukla dışarıdadırlar ve evlerinde fonksiyonel ürünlere yer verirler. Değişik tarzlar kontrast oyunlar hoşlarına gider.

Yengeç (21 Haziran 22 Temmuz)

Evlerinde mistik dokuları tercih eden yengeçler, geçmişe bağlılıklarını antika eşyalara düşkünlükleriyle ortaya koyarlar. Beyaz rengi kullanmayı çok severler. Yaşadığı yerin her tarafında mumlara, mutfağında ise bir kaç sofra takımına rastlayabilirsiniz. El yapımı her türlü eşya çok hoşlarına gider.

Aslan (23 Temmuz 23 Ağustos)

Her zaman odak noktası olmak isteyen Aslan, mekanlarında da lüks ve ihtişamlı eşyalardan taviz vermez. Bu burca sahip kişilerin evlerinde gösteriş, rahattan önce gelir. Çevresine ışık saçacak kadar etkili olmak amacıyla gösterişli ve iddialı bir stil yaratır; lüks markaların ev koleksiyonlarına bayılır.

Başak (24 Ağustos 23 Eylül)

Titizlikleriyle bilinen başak burcu insanı, detaycı yönünü yaşadığı mekana da yansıtır. Seçimlerinde sadelik ve saflık ön plandadır. Eşyaların lüks olmasından çok, basit ve kullanışlı olması önemlidir. Onun için asıl önemli olan tasarımdır. Temel ile form, estetik ile gereklilik arasındaki uyumu sağlayan tasarım.

Terazi (24 Eylül 23 Ekim)

Venüs tarafından yönetilen terazi için uyum ve güzellik çok önemlidir. Terazi burcu insanı konuk ağırlamasını çok iyi bilir, bu yüzden evinde davet vermeyi çok sever. Güzel sanatlara olan merakı, yaşadığı mekana da yansır. Evinde eşyaların, tasarımı, uyumu ve şıklığı, işlevin ve konforun önüne geçer. Evinde her şey dengeli ve uyumlu renklerden oluşur.

Akrep (24 Ekim 22 Kasım)

Olyları en küçük ayrıntısına kadar inceleyen Akrep burcu insanları, evinde de detaylarla uğraşmayı sever, yaşadığı mekanlara tutkuyla sahip çıkar. Görsellik kadar objelerin anıları ve anlamları da onun için önemlidir. Trendy eşyalar yerine, antika eşyaları tercih ederler. İlginç olanı ve herkes tarafından farkedilmeyeni uygular, gizemi ve abartıyı severler.

Yay (23 Kasım 21 Aralık)

Bilinmeyen dünyaları keşfetmeye her an hazır bekleyen Yay, ayrıntıların üzerinde fazla durmaz. Mekanında önce rahatlık arayan yay burcunu farklı olan her şey sevindirir, dolayısı ile yeni ürünleri rahatlıkla kullanabilir. Davetkar mekanları tercih eder ve çeşitli kültürlerin harmanlandığı mekanlar yaratır. Yeniliklere açık ama aynı zamanda geçmişine bağlıdır.

Oğlak (22 Aralık 20 Ocak)

Oğlak muhafazakar yapısından dolayı büyük değişiklikler yapmaz; ayaklarını yere sağlam basar ve ne yöne gittiğini bilir. Düz çizgiler ve sade bir tarzdan hoşlanır. Büyük hedefleriyle zıtlık taşıyan minimalist çizgiler kullanır ve lüks yaşamayı sever. Yeniliklere açık olmayan oğlak; geçmişine be geleneklerine bağlıdır. Rahat ettikleri atmosfer ise zen olarak tanımlanır.

Kova (21 Ocak 18 Şubat)

Kova dahidir ve kimsenin aklına gelmeyen en uçuk fikirler ondan çıkar. Geçmişe değil geleceğe bakan Kova, klasik dekorasyondan daha çok ileri teknoloji ürünlerini tercih eder ve modern mekanlardan hoşlanır. Çağdaş bir mekan onlara bu gün içinde yarını yaşama fırsatı sunar. Geleceğin sembolü high-tech ürünleri farori tercihidir.

Balık (19 şubat 20 mart)

Son burç olan ve her burcun bir özelliğini alan Balık, mimaride de farklı tasarımları bütünleştirir. Balık burcunda doğanlar, estetik anlayışları sayedinde farklı tarzlardan kendilerine özgü bir mekan oluşturabilir. Çevresini saran pek çok zıt karakterli elemanlardan, uyumlu birliktelikler yaratır. Onun evine gelenler, kendilerini evlerindeki kadar rahat hissederler. www.kadincazayiflama.com

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu