Geçenlerde bir dostumun isteği ile Pendik Kurtdoğmuş Köyüne gittim. Müşterek bir dostumuz, Organik Tarım için kolları sıvamış.

Bizim Mesleğin Çılgnları

Geçenlerde bir dostumun isteği ile Pendik Kurtdoğmuş Köyüne gittim. Müşterek bir dostumuz, Organik Tarım için kolları sıvamış.

Elleri Öpülesi Sait UĞURLU Ağabeyimiz; Tarımla, Toprakla alakası yok. Kendi çapında sanayici bir İş Adamımız.

-Sait Ağabey bu iş nereden esti böyle dedim.
-Doğal'a dönüş dedi. Nasıl yapabiyecekmiyiz?
-"Güleriz ağlanacak halimize" derler ya! Biz güleriz gülünecek halimize; Sait Bey anlamadığı halde işin %60'ını bitirmiş bile. Bize de MAŞAALLAH demekten başka birşey kalmadı.

Sevgili Sait ağabeyimiz, bizim gönlümüz ve yüreğimiz seninle. Yaptığın işlerin takipcisi ve destekcisi olacağız. Her konuda senin yanıdayız. Yeter ki sizin Azminiz tükenmesin.

-Memleketimiz adına sana şimdiden çok teşekkür ederiz. 40 Dekarlık alandaki: Domatesler, Biberler, Patlıcanlar, Kavunlar, Karpuzlar, Soğan, Sarmısak, Pırasa, Havuç, Çilek ve diğer sebzeler Çıktığı zaman da Hayvan gübresinde yetişmiş; Doğal aroması içindeki mahsulden bir güzel çoban salatası yaparız.

Zeytin Yağı ve Limonu ben getiririm. Meşe ağaçlarının altında köy ekmeği ile zevkini çıkarırız. Ziyaretcilerimiz de bizzat davetlidirler.

İletişim için:
-Sait UĞURLU GSM:0532 602 95 95 Nolu telefondan ulaşabilirler.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu