Yoğurt

Malzemeler: 1 çay kaşığı yoğurt,Hero Baby Devam Maması 2.

Hazırlanışı: 3 ölçek Hero Baby Devam Maması ve 90 ml suyla hazırladığınız ılık mamaya 1 çay kaşığı yoğurdu ilave ederek mayalayın.  Üstünü örtün ve kımıldatmadan 3-4 saat mayalanmasını bekleyin.

Kayısı Püreli ve Pekmezli Kahvaltı Saati

Malzemeler: 4-5 adet kuru kayısı, 2 yemek kaşığı haşlanmış pirinç, Hero Baby Kahvaltı Saati Pekmezli, Hero Baby Devam Maması 2.

Hazırlanışı: Kuru kayısıları 375 ml sıcak su ile tencereye koyun. Yaklaşık 20 dakika kayısılar yumuşayıncaya kadar pişirin. Pişirme suyunun içinde ezip püre haline getirin. Kahvaltı Saati Pekmezli'yi kutudaki tarife göre Devam Maması 2 ile hazırlayın. Hazırladığınız Kahvaltı Saati Pekmezli'ye kayısı püresinden 1 kaşık ekleyip karıştırın daha sonra kalanını da ekleyip iyice karıştırın.

Elma Püreli ve Peynirli Kahvaltı Saati

Malzemeler: 1/2 elma, 20 g yoğurt, 20 g vişne reçeli (tanesiz), Hero Baby Kahvaltı Saati Peynirli, Hero Baby Devam Maması 2.

Hazırlanışı: Kabukları soyulmuş elmayı doğradıktan sonra haşlayın ve suyunu süzdükten sonra çatalla iyice ezin. Kahvaltı Saati Peynirli'yi kutudaki tarife göre Devam Maması 2 ile hazırladıktan sonra yoğurt, vişne reçeli ve elma püresi ekleyip iyice karıştırın.

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Son Ziyaretler: